رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کعبه مرکز کره زمین
#1
تحقيقات نشان داده است كه كعبه دقيقا در مركز كره زمين قرار گرفته است. روزنامه الرياض چاپ عربستان به نقل از "مسلم شلتوت" استاد "مركز ملي تحقيقات خورشيد و فضاي مصر نوشته است : تحقيقات فلكي همچنين نشان داده است كه ركن كعبه درست به سمت چهار جهت اصلي ( شرق ، غرب ،شمال و جنوب ) قرار گرفته است. وي افزود : اين تحقيقات تاكيد دارد "حجرالاسود" به سمت شرق ، ركن يماني به سمت جنوب ، ركن شامي به سمت شمال و ركن مقابل حجر الاسود نيز به سمت غرب قرار گرفته است. اين استاد امور فلكي با بيان اين كه در واقع اركان كعبه مشرفه از بدو خلقت نشانگر ۴جهت اصلي بوده است ، اظهار داشت : كعبه نشان از يك معجزه بزرگ در زمينه معماري و جغرافيا دارد.

شرکت‌کنندگان در همايش "مکه؛ مرکز زمين" در قطر با اشاره به اينکه مکه مرکز زمين است بايد از زمان مکه به عنوان زمان واحد جهاني به جاي گرينويچ لندن استفاده شود، گفتند: ساعت گرينويچ بر اساس سيطره استعماري انگليس به عنوان معيار انتخاب شده که بايد ساعت مکه جايگزين آن شود.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از اسلام آنلاين، علماي مسلمان ژئولوژي و شريعت روز شنبه 31 فروردين در همايش بين المللي "مکه؛ مرکز زمين" خواستند از ساعت مکه به عنوان زمان واحد جهاني به جاي گرينويچ لندن بهره مند شوند، چرا که تحقيقات علمي دقيق نشان داده مکه مرکز زمين به شمار مي رود. بنابراين خواستار استفاده از ساعت اسلامي مکه به جاي گرينويچ شدند.


http://www.noandishaan.com/forums/thread3986.html
http://thebankers.blogfa.com/post-1474.aspx
http://www.aparat.com/v/O5HmU
پاسخ
 سپاس شده توسط محمود ، انتشاری ، سهراب غلامی ، حجت الاسلام توس


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان